Гранти та закордонні заходи

Просимо співробітників кафедри надати інформацію про участь у конкурсах на отримання міжнародних грантів у 2019-2020 навчальному році та плани (перспективи) на 2020-2021 н.р.

В звіті необхідно зазначити тип отримуваних міжнародних грантів (на наукову діяльність, навчання, стажування, тревел-гранти на участь у конференціях, тощо); назву наукового / освітнього заходу, на участь у якому отримано грант; місце проведення (країна / місто / заклад); термін (період), на який надавався грант; П.І.Б. (посаду, науковий ступінь, вчене звання) співробітників кафедри, залучених до робіт / діяльності за грантом; а також короткий опис тематики робіт / діяльності за грантом.

Також просимо окремо надати інформацію про всі закордонні наукові заходи (конференції, конгреси, семінари, майстер-класи, літні школи, мітинги дослідників, тощо), в яких приймали участь співробітники кафедри в 2019-2020 н.р. (в тому числі і ті, що не отримували грантової підтримки).


Для цього прохання заповнити відповідні рядки доданої таблиці, зауважте що у таблиці три аркуші - продивіться уважно кожен. Якщо Ви не отримували/ не було поїздок - поставте будь ласка відмітку "немає" напроти свого прізвища.

Інфоромація має бути нада до 17.09.2020

Дякуємо заздалегідь


Гранты и загранпоездки 2019-20